Вирішив серйозно зайнятися своїм здоров'ям, покращити когнітивні функції та оптимізувати сон. Купа грошей іде на БАДи (купую навмання за відгуками), але ефекту майже не відчуваю. Здавав загальну біохімію крові - там усе плюс-мінус у нормі. Підкажіть, які специфічні аналізи чи чекапи варто пройти, щоб діяти прицільно, а не наосліп? Бо вже голова обертом від кількості інформації в інтернеті.