![]() |
| |||||||
| Трёп Общение без границ. Болтаем на любые темы, спорим о чём угодно и с кем угодно, устраиваем разборки, но не забываем о взаимоуважении. |
| | LinkBack | Опции темы | Опции просмотра |
| | #3 (permalink) |
| Senior Member |
А як щодо довжини самого гаража? Бо в мене ще верстак стоїть і трохи інструменту по стінах. Чи реально це все залишити, чи доведеться повністю переробляти простір? І ще момент — наскільки критично ідеально рівна підлога? Бо в мене бетон є, але не сказати що прям ідеально рівний. Не хочеться поставити і потім мучитись, якщо щось піде не так або буде перекіс.
|
| | |
| |