![]() |
| |||||||
| Вернуться на сайт | Регистрация | Справка | Пользователи | Календарь | Поиск | Сообщения за день | Все разделы прочитаны |
| Трёп Общение без границ. Болтаем на любые темы, спорим о чём угодно и с кем угодно, устраиваем разборки, но не забываем о взаимоуважении. |
![]() |
| | LinkBack | Опции темы | Опции просмотра |
| | #1 (permalink) |
| Senior Member | |
| | |
| | #2 (permalink) |
| Senior Member |
Нам від сильного болю дуже допомагає звичайне часте випоювання, буквально по ложці кожні десять хвилин. Даю теплий компот із сухофруктів або неміцний чай із ромашкою. Головне, щоб рідина не була гарячою, бо це тільки сильніше подразнює слизову. Ще добре працюють льодяники з анестетиком, якщо вік дитини вже дозволяє їх розсмоктувати, вони швидко знімають гострий різи під час ковтання.
|
| | |
![]() |
| Опции темы | |
| Опции просмотра | |
| |