![]() |
Дитина підхопила вірус і сильно болить горло, як полегшити цей стан без купи антибіотиків? Малі знову принесли якусь заразу з садка, температура збивається важко, але найбільша біда з горлом. Син плаче, ковтати взагалі не може, навіть від води відмовляється. Чим реально полегшити цей біль і прибрати запалення? Не хочу з порогу давати антибіотики, бо бачу, що це явний вірус, нежить річкою. Поділіться робочими методами, як допомогти дитині. |
Нам від сильного болю дуже допомагає звичайне часте випоювання, буквально по ложці кожні десять хвилин. Даю теплий компот із сухофруктів або неміцний чай із ромашкою. Головне, щоб рідина не була гарячою, бо це тільки сильніше подразнює слизову. Ще добре працюють льодяники з анестетиком, якщо вік дитини вже дозволяє їх розсмоктувати, вони швидко знімають гострий різи під час ковтання. |
| Текущее время: 20:59. Часовой пояс GMT +2. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
В случае копирования информации необходимо всталять ссылку на первоисточник