Автозапчасти по Украине  

Вернуться   Автозапчасти по Украине > Неавтомобильные темы > Трёп

Трёп Общение без границ. Болтаем на любые темы, спорим о чём угодно и с кем угодно, устраиваем разборки, но не забываем о взаимоуважении.

Ответ
 
LinkBack Опции темы Опции просмотра
Старый 13.08.2026, 11:59   #1 (permalink)
Senior Member
 
Регистрация: 10.11.2022
Сообщений: 152
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Сказали 'Спасибо' за это сообщение. :
0 за это сообщение
0 Всего
По умолчанию Шампунь сестрі в подарунок, що взяти?

В мене сестра давно скаржиться що не може знайти нормальний шампунь, волосся після миття виглядає тьмяним і без блиску. Хочу зробити їй подарунок але взагалі не розуміюсь на цьому, не знаю що обирати і на що звертати увагу. Може хтось підкаже що реально варто брати з професійних засобів?
MarkM вне форума  
Сказали 'Спасибо' за это сообщение.
Ответить с цитированием
Старый 13.08.2026, 12:23   #2 (permalink)
Senior Member
 
Регистрация: 10.11.2022
Сообщений: 149
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Сказали 'Спасибо' за это сообщение. :
0 за это сообщение
1 Всего
По умолчанию

Для такого подарунку однозначно варто дивитись в бік професійних засобів, а не те що стоїть на полицях звичайних магазинів. На сайті Mediceuticals є каталог професійних шампунів https://mediceuticals.com.ua/profesi...dlia-volossia/ там широкий вибір під різні типи волосся і все детально описано. Для тьмяного волосся без блиску добре підійде Vivid від Mediceuticals, він містить формулу PureZero без SLS що ніжно очищає не пересушуючи, а яблучний оцет зміцнює волосся і надає природного блиску, регулює рівень рН шкіри голови. Також підходить для нарощеного волосся якщо сестра таке має. Гарний варіант для подарунку бо засіб універсальний і дає помітний результат вже після першого використання.
kravecaleksandr вне форума  
Сказали 'Спасибо' за это сообщение.
Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Вкл.



Текущее время: 23:50. Часовой пояс GMT +2.


 
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
Сайт создан в web-студии Beatom.net
В случае копирования информации необходимо всталять ссылку на первоисточник