![]() |
| |||||||
| Вернуться на сайт | Регистрация | Справка | Пользователи | Календарь | Поиск | Сообщения за день | Все разделы прочитаны |
| Трёп Общение без границ. Болтаем на любые темы, спорим о чём угодно и с кем угодно, устраиваем разборки, но не забываем о взаимоуважении. |
![]() |
| | LinkBack | Опции темы | Опции просмотра |
| |
| | #1 (permalink) |
| Senior Member |
У малого почало косити ліве око, коли він дивиться в планшет або фокусується на іграшках. Я був із ним у поліклініці за місцем проживання, але там лікар навіть дивитися нормально не схотів, сказав просто капати краплі. Хочу знайти нормального спеціаліста з сучасним обладнанням, який проведе повну діагностику і не залякає дитину.
|
| | |
| | #2 (permalink) |
| Senior Member |
Раджу записатися на прийом до Кисліцької Марії Сергіївни, вона дуже класно вміє знаходити підхід до малечі. Працює в мережі клінік Viva, де є все необхідне діагностичне обладнання для перевірки зору. Сам водив туди сина на профілактичний огляд перед школою, апаратура вся нова, а лікар детально розписав усі рекомендації.
|
| | |
![]() |
| Опции темы | |
| Опции просмотра | |
| |