![]() |
| |||||||
| Трёп Общение без границ. Болтаем на любые темы, спорим о чём угодно и с кем угодно, устраиваем разборки, но не забываем о взаимоуважении. |
![]() |
| | LinkBack | Опции темы | Опции просмотра |
| |
| | #1 (permalink) |
| Senior Member |
Потребую поради щодо догляду. Останнім часом шкіра обличчя стала дуже сухою, з’явилося відчуття стягнутості та навіть дрібні лущення. Звичайні зволожувальні креми з мас-маркету дають лише тимчасовий ефект на годину. Хочу спробувати корейську косметику, бо чула багато позитивних відгуків саме про їхні лінійки для глибокого зволоження. Хто стикався з такою проблемою, які серії чи конкретні бренди реально допомагають відновити водний баланс.
|
| | |
| | #2 (permalink) |
| Senior Member |
У мене була схожа ситуація минулої зими через опалення та вітер. Справжнім порятунком стали засоби з керамідами та гіалуроновою кислотою. Раджу звернути увагу на бренд Dr.Jart+, особливо їхню лінійку Ceramidin. Вона як раз створена для бар’єрного відновлення. Також дуже круто працюють нічні маски від Laneige. Тільки не беріть одразу великі об’єми, краще почати з мініатюр, щоб перевірити реакцію шкіри. Головне уникати агресивних вмивачок, які ще більше сушать епідерміс.
|
| | |
| | #3 (permalink) |
| Senior Member |
Для дуже сухої шкіри ідеально підійде багатошаровий підхід, який так люблять корейці. Почніть з м’якої гідрофільної олії, а потім обов’язково додайте зволожувальний тонер або есенцію. Мені дуже подобається бренд Pyunkang Yul, у них склад максимально лаконічний і підходить навіть для чутливої шкіри. Їхній Essence Toner має густу текстуру, яка миттєво прибирає дискомфорт. Ще можу порадити сироватки з екстрактом центели азіатської від Purito, вони добре заспокоюють і утримують вологу всередині. Важливо наносити крем на злегка вологе обличчя, тоді ефект буде в рази кращим.
|
| | |
| | #4 (permalink) | |
| Member | Цитата:
При виборі корейського догляду дивіться не тільки на бренд, а на концентрацію активних речовин. Для сухого типу шукайте в складі пантенол, муцин равлика або пробіотики. Раджу спробувати бренд COSRX, їхня лінійка з муцином просто творить дива з текстурою. Якщо бюджет дозволяє, гляньте на преміальний сегмент на кшталт Sulwhasoo, там дуже потужні поживні компоненти. Я зазвичай замовляю все в перевірених магазинах, щоб не натрапити на підробку. Можеш подивитись тут krasolia.ua я замовляла кілька разів, все ок прийшло. Там часто бувають хороші набори пробників, це зручно для тестування нових продуктів. Ще одна порада, не забувайте про сонцезахист навіть в похмуру погоду, бо суха шкіра швидше схильна до фотостаріння. Зараз багато корейських санскрінів мають зволожувальну базу, тож вони замінять денний крем. Головне підібрати легку текстуру, яка не буде забивати пори. Орієнтуйтесь на власні відчуття після першого тижня використання, шкіра має стати м’якою на дотик. Последний раз редактировалось faaxef; Вчера в 15:42. | |
| | |
![]() |
| |