![]() |
| |||||||
| Вернуться на сайт | Регистрация | Справка | Пользователи | Календарь | Поиск | Сообщения за день | Все разделы прочитаны |
| Трёп Общение без границ. Болтаем на любые темы, спорим о чём угодно и с кем угодно, устраиваем разборки, но не забываем о взаимоуважении. |
| | LinkBack | Опции темы | Опции просмотра |
| | #1 (permalink) |
| Senior Member |
Часто чую в новинах про роботу наших систем радіоелектронної боротьби, але чесно кажучи, слабко уявляю, як це фізично виглядає. Це якісь промені чи перешкоди? Може, хтось бачив просте пояснення для тих, хто взагалі не розбирається в техніці та військових технологіях?
|
| | |
| Опции темы | |
| Опции просмотра | |
| |