Автозапчасти по Украине  

Вернуться   Автозапчасти по Украине > Неавтомобильные темы > Трёп

Трёп Общение без границ. Болтаем на любые темы, спорим о чём угодно и с кем угодно, устраиваем разборки, но не забываем о взаимоуважении.

Ответ
 
LinkBack Опции темы Опции просмотра
Старый 25.04.2023, 10:17   #1 (permalink)
Senior Member
 
Регистрация: 28.03.2019
Сообщений: 542
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Сказали 'Спасибо' за это сообщение. :
0 за это сообщение
1 Всего
По умолчанию Де можна придбати букет троянд у Львові?

Привіт всім! У нас з дружиною річниця весілля, завтра я хочу для неї влаштувати романтичний вечір з квітами. Порадьте мені красивий букет троянд, та інтернет-магазин у Львові де його можна купити.
Dualside вне форума  
Сказали 'Спасибо' за это сообщение.
Ответить с цитированием
Старый 25.04.2023, 10:21   #2 (permalink)
Senior Member
 
Регистрация: 11.07.2011
Адрес: Киев
Сообщений: 409
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Сказали 'Спасибо' за это сообщение. :
0 за это сообщение
3 Всего
По умолчанию

Вітаю вас з цією датою! Знаю я один хороший квітковий магазин у Львові, де дуже великий вибір красивих квітів, і ціни у них дуже лояльні, та і доставка швидка. А ти вже сам обирай там букет, що подобається.
qwe12345 вне форума  
Сказали 'Спасибо' за это сообщение.
Ответить с цитированием
Старый 25.04.2023, 10:38   #3 (permalink)
Senior Member
 
Регистрация: 28.03.2019
Сообщений: 542
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Сказали 'Спасибо' за это сообщение. :
0 за это сообщение
1 Всего
По умолчанию

Я раніше купував квіти на ринку, але там вибір не такий великий, та і букети не такі вишукані як хотілося б. Тому буду дуже вдячний, якщо залишиш посилання на магазин з квітами, а я подивлюсь на асортимент та ціни.
Dualside вне форума  
Сказали 'Спасибо' за это сообщение.
Ответить с цитированием
Старый 25.04.2023, 10:57   #4 (permalink)
Senior Member
 
Регистрация: 11.07.2011
Адрес: Киев
Сообщений: 409
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Сказали 'Спасибо' за это сообщение. :
0 за это сообщение
3 Всего
По умолчанию

На ринку і правда не дуже з вибором квітів, і вони часто не свіжі. Ось в інтернет-магазині Квітна https://kvitna.ua/collection/bukety-z-troyand вибір готових букетів дуже великий, і квіти завжди максимально свіжі.

Порадити можу від себе букет 75 троянд «Hermosa», який складається з насичено рожевого кольору троянд, і їх аж 75. Такий букет не може залишити байдужою жодну жінку. Також зверни увагу на онлайн вітрину з відео до кожного букета, що дасть змогу роздивитися його з усіх боків, щоб зрозуміти як він буде виглядати наяву. Магазин працює 24/7, і доставляють букети швидко упродовж однієї години після замовлення, на адресу що ти вкажеш. До букета можна замовити записку зі словами кохання, це створить особливу атмосферу. Букет завжди виглядає так, як зображений на фото в самому магазині, тому не буде неприємних сюрпризів. Також в магазині є можливість замовити індивідуальний букет, по дизайну що забажаєш. Без букета ти точно не залишишся.

qwe12345 вне форума  
Сказали 'Спасибо' за это сообщение.
Ответить с цитированием
Старый 13.05.2024, 13:19   #5 (permalink)
Senior Member
 
Регистрация: 18.12.2020
Сообщений: 198
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Сказали 'Спасибо' за это сообщение. :
0 за это сообщение
0 Всего
По умолчанию

Пораджу вам цей сайт https://dailylviv.com/news/kultura/k...odarunok-93854 У цифровій сфері лежить ботанічна гавань, де ароматний шепіт природи танцює одним натисканням кнопки. Інтернет-салон квітів Dicentra манить обіцянками яскравого цвітіння та чарівних композицій. У недавній статті ми розкриваємо привабливість цього квіткового оазису, розкриваючи гобелен квіткових насолод, які чекають на нетерплячого віртуального відвідувача. Стаття малює яскраву картину пропозицій Dicentra, поєднуючи красу квітів із зручністю онлайн-покупок. З великою кількістю варіантів, починаючи від класичних троянд і закінчуючи екзотичними орхідеями, Dicentra задовольнить будь-яку квіткову фантазію. Кожен букет створено з точністю та пристрастю, щоб кожна ніжка розповідала історію елегантності та витонченості.
Straisyls вне форума  
Сказали 'Спасибо' за это сообщение.
Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Вкл.



Текущее время: 14:05. Часовой пояс GMT +2.


 
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
Сайт создан в web-студии Beatom.net
В случае копирования информации необходимо всталять ссылку на первоисточник