![]() |
|
Трёп Общение без границ. Болтаем на любые темы, спорим о чём угодно и с кем угодно, устраиваем разборки, но не забываем о взаимоуважении. |
![]() |
| LinkBack | Опции темы | Опции просмотра |
![]() | #1 (permalink) |
Senior Member | ![]() |
![]() | ![]() |
![]() | #2 (permalink) |
Senior Member | ![]()
Найперше треба перевірити баланс pH — часто саме через це вода мутніє або сіріє. Далі зверни увагу на фільтрацію: чи промивав фільтр, чи не забився пісок або картридж. Також можливо, що в воді накопичилися дрібні частинки, які фільтр не вловлює, тоді допомагає коагулянт. Після цього вода зазвичай знову стає прозорою. І не забувай про регулярну циркуляцію, бо застій у воді дає помутніння навіть без бруду.
|
![]() | ![]() |
![]() | #3 (permalink) |
Senior Member | ![]()
Дякую, перевірю фільтр і pH. Але як діяти покроково, коли вода вже посіріла? Варто міняти частину води, чи є сенс одразу додати якісь реагенти? Просто боюсь, що після цього все одно залишиться осад, а зливати повністю не хочу. Хотілося б зрозуміти, що саме допоможе відновити прозорість без радикальних рішень і повторного набору всього басейну.
|
![]() | ![]() |
![]() | #4 (permalink) | |
Senior Member | ![]() Цитата:
І щоб надалі не мати таких проблем, рекомендую купити в магазині Акваполіс якісну хімію для басейну https://aquapolis.ua/ua/sredstva-po-uhodu-za-vodoi.html вона допоможе підтримувати стабільну прозорість води протягом усього сезону. ![]() | |
![]() | ![]() |
![]() |
| |