![]() |
| |||||||
| Трёп Общение без границ. Болтаем на любые темы, спорим о чём угодно и с кем угодно, устраиваем разборки, но не забываем о взаимоуважении. |
![]() |
| | LinkBack | Опции темы | Опции просмотра |
| |
| | #1 (permalink) |
| Junior Member |
Дівчата, рятуйте, після хвороби волосся лізе жменями, вже страшно мити голову. Шампуні та маски взагалі не зупиняють цей волосопад, підкажіть, які дієві вітаміни пропити для зміцнення цибулин зсередини?
|
| | |
| | #2 (permalink) |
| Senior Member |
Зовнішній догляд тут не допоможе, треба діяти зсередини, бо фолікули просто виснажені. Мені після такої ж проблеми чудово підійшов комплекс з органічною сіркою МСМ та біотином, вони запускають ріст нового підпушку. Подивіться якісні натуральні добавки ось тут, у них хороший очищений склад без зайвої хімії і адекватні ціни.
|
| | |
![]() |
| |