Автозапчасти по Украине  

Вернуться   Автозапчасти по Украине > AutOriginal.com.ua > Блэк-Лист > Книга жалоб и Отзывы

Книга жалоб и Отзывы Данный раздел предназначен для ваших высказываний и замечаний связанных с покупкой автотоваров

Ответ
 
LinkBack Опции темы Опции просмотра
Старый 22.11.2010, 17:39   #1 (permalink)
Junior Member
 
Регистрация: 22.11.2010
Сообщений: 1
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 3 раз(а) в 1 сообщении
По умолчанию Китайский Квартал

Люди не купуйте у "китайському кварталі".Ця фірма продає кооперативні запчастини під маркою оригінальних (при купівлі у них запропонували або оригінальну запчастину або кооператив ,купував бампер, я вибрав оригінал, він звичайно дорощий). Коли запчастина не підійшла по розміру я передзвонив до них і описав проблему, на що вони мене почали запевняти, що запчастина оригінальна просто їхало зразу декілька бамперів і їх вклали один в одний тому мій став ширший. Сказали нічого страшного нехай майстер нагріє феном і вигне його. Ледве вмовив майстра це зробити, звичайно на це пішло ще декілька днів. Коли бампер набрав потрібної форми, його пробували встановити на авто, але не співпадали отвори для кріплення. Після чого я заміряв розміри "їхнього" бампера та поїхав до офіційного диллера автомобіля "Укр Авто", в них поміряв розміри оригінального бампера. Як виявилось оригінальний бампер з їхнім дуже відрізняється по розмірам. Знову передзвонив в "Китайський квартал" на що вони відповіли що вже пройшло більше 14 днів і забирати назад бампер вони не збираються....
andry444 вне форума   Ответить с цитированием
Эти 3 пользователя(ей) сказали Спасибо andry444 за это полезное сообщение:
ALEXCOMPANYOOO (06.12.2010), antibiotikwww (08.02.2011), Leks78 (03.08.2013)
Ответ

Метки
запчасти chery, запчасти geely, китайский квартал

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Вкл.



Текущее время: 09:21. Часовой пояс GMT +2.


 
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
Сайт создан в web-студии Beatom.net
В случае копирования информации необходимо всталять ссылку на первоисточник