Як розмитнити обладнання без головного болю?
Колеги, плануємо вперше завезти виробничу лінію з Європи на фірму. Знайомі лякають жорстким контролем, затримками через коди ТН ЗЕД і купою паперів. Хто вже проходив це нещодавно, підкажіть, реально самому розібратися чи краще одразу шукати брокера?
|