Показать сообщение отдельно
Старый 24.06.2026, 12:52   #1 (permalink)
lvivskyi2000
Senior Member
 
Регистрация: 17.01.2025
Сообщений: 141
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
Сказали 'Спасибо' за это сообщение. :
0 за это сообщение
20 Всего
По умолчанию Як розмитнити обладнання без головного болю?

Колеги, плануємо вперше завезти виробничу лінію з Європи на фірму. Знайомі лякають жорстким контролем, затримками через коди ТН ЗЕД і купою паперів. Хто вже проходив це нещодавно, підкажіть, реально самому розібратися чи краще одразу шукати брокера?
lvivskyi2000 вне форума  
Сказали 'Спасибо' за это сообщение.
Ответить с цитированием