Тема
:
Де нормально реставрують турбіни?
Показать сообщение отдельно
24.06.2026, 08:41
#
1
(
permalink
)
Kovalchuk_1986
Senior Member
Регистрация: 17.12.2024
Сообщений: 232
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
:
0 за это сообщение
22 Всего
Де нормально реставрують турбіни?
Хлопці, підкажіть перевірений сервіс. Почав валити сизий дим із вихлопної, і тяга зникла, схоже, що моїй турбіні капець. Куди звернутися, щоб не за всі гроші світу і зробили на совість?
Kovalchuk_1986
Посмотреть профиль
Отправить личное сообщение для Kovalchuk_1986
Найти ещё сообщения от Kovalchuk_1986
::blank::