Брат, я минулого місяця теж голову цим забивав. У результаті звернувся до хлопців з
https://romantic.ua/ і вони організували все на даху пентхауса з видом на нічне місто. Сам би я точно не домовився про таку локацію і декор. Дівчина в шоці, плакала, сказала так, тому раджу не мучитися самому, а довірити це профі.