Показать сообщение отдельно
Старый 23.06.2026, 13:41   #2 (permalink)
bohdanskaz
Senior Member
 
Регистрация: 25.12.2025
Сообщений: 140
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Сказали 'Спасибо' за это сообщение. :
0 за это сообщение
0 Всего
По умолчанию

Ми минулого місяця теж з цим мучилися, поки не перейшли на Колібрі 13 FR1 від TAF. Це готовий носій-ретранслятор, який підіймається і тримає лінк навіть у складних складках рельєфу. Гляньте варіанти у TAF Industries, у них техпідтримка для військових працює цілодобово, допоможуть підібрати під ваші частоти.
bohdanskaz вне форума  
Сказали 'Спасибо' за это сообщение.
Ответить с цитированием