Показать сообщение отдельно
Старый 23.06.2026, 12:54   #1 (permalink)
lvivskyi2000
Senior Member
 
Регистрация: 17.01.2025
Сообщений: 141
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
Сказали 'Спасибо' за это сообщение. :
0 за это сообщение
20 Всего
По умолчанию Чим краще покрити підлогу в автомайстерні?

Облаштовую невелике СТО на три бокси, зараз стоїть питання з підлогою. Звичайний бетон швидко просочиться мастилом і почне кришитися від домкратів та інструментів. Хто що заливав у себе, щоб не за всі гроші світу і трималося нормально?
lvivskyi2000 вне форума  
Сказали 'Спасибо' за это сообщение.
Ответить с цитированием