Ні, не завжди так, тут уже як пощастить. Я замовив кеди на розпродажі на convers.com.ua , але вони мені не підійшли і не сподобались. Оформив повернення через сайт, і все пройшло нормально: статуси оновлювались, процес був прозорим і зрозумілим. Тепер не буду гнатися лише за ціною.
|