Тема
:
Чи варто брати кеди на платформі
Показать сообщение отдельно
22.06.2026, 16:58
#
3
(
permalink
)
Perla
Senior Member
Регистрация: 24.06.2021
Сообщений: 398
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
:
0 за это сообщение
0 Всего
Я собі тут венс.київ.уа брала кеди, але вони не підійшли, і товар прийняли назад без проблем, ніяких додаткових вимог не було, усе згідно із законом. Буду замовляти знову, але спочатку піду приміряю, щоб на цей раз вже не помилятися.
Perla
Посмотреть профиль
Отправить личное сообщение для Perla
Найти ещё сообщения от Perla
::blank::