У мене була точнісінько така сама проблема після затяжної зими, теж ледве ноги пересувала. Я спочатку думала на звичайний авітаміноз, але знайома лікарка порадила перевірити базові дефіцити та щитоподібну залозу. Тобі зараз найкраще здати комплексні
https://viva.clinic/ua/dlya-vzroslih...stika/analizi/ куди обов'язково варто включити загальний клінічний аналіз крові, феритин (щоб виключити приховану анемію) та гормон ТТГ. Я все це здала за один раз, і виявилося, що феритин був майже на нулі. Пропила курс заліза, і наче заново на світ народилася!