Я минулого тижня брала величезний оберемок для мами, теж дуже переживала за стійкість. Раджу глянути асортимент через
NL Flower Shop, бо в них зараз якраз свіжий сезонний привіз і доставляють по місту буквально за годину. Букети стоять чудово, флористи збирають акуратно і перед відправкою можуть скинути фото.