Показать сообщение отдельно
Старый 26.04.2025, 13:25   #2 (permalink)
Derin
Member
 
Регистрация: 14.09.2024
Сообщений: 51
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Сказали 'Спасибо' за это сообщение. :
0 за это сообщение
0 Всего
По умолчанию

Вітаю, колего!

Я працюю у сфері досліджень органів черевної порожнини, і це є моїм основним профілем роботи. Недавно також задумався про покупку нового обладнання та зайшов на сайт protech-solutions.com.ua, де звернув увагу на два апарати:
LOGIQ Totus™ https://protech-solutions.com.ua/cat...t-logiq-totus/
LOGIQ™ P9/P10 XDclear https://protech-solutions.com.ua/cat...giq-p-xdclear/

Обидва апарати здаються дуже перспективними та можуть суттєво поліпшити якість досліджень та зображень при обстеженнях черевної порожнини. Я планую ретельно вивчити характеристики цих моделей, оскільки кожен з них має свої переваги залежно від конкретних вимог до роботи.
Зокрема, модель Totus оснащена передовими технологіями на основі штучного інтелекту, які дозволяють отримувати чітке та детальне зображення навіть при складних обстеженнях. Підходить для обстежень з голови до ніг. Я думаю, що такий апарат може вам ідеально підійти, а постачальник запропонує гарні умови для придбання на виплату.
Derin вне форума  
Сказали 'Спасибо' за это сообщение.
Ответить с цитированием