![]() |
Як розмитнити обладнання без головного болю? Колеги, плануємо вперше завезти виробничу лінію з Європи на фірму. Знайомі лякають жорстким контролем, затримками через коди ТН ЗЕД і купою паперів. Хто вже проходив це нещодавно, підкажіть, реально самому розібратися чи краще одразу шукати брокера? |
Самим точно краще не лізти, бо на першій же помилці в документах втратите купу грошей за простій вантажу. Раджу звернутися до компанії 7port (ось сам сайт 7port.ua), вони закривають під ключ і митне оформлення, і логістику через Польщу. У них сильні брокери, які заздалегідь перевіряють усі інвойси та сертифікати, тож розмитнення проходить взагалі без затримок. |
| Текущее время: 03:35. Часовой пояс GMT +2. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
В случае копирования информации необходимо всталять ссылку на первоисточник