![]() |
Де нормально реставрують турбіни? Хлопці, підкажіть перевірений сервіс. Почав валити сизий дим із вихлопної, і тяга зникла, схоже, що моїй турбіні капець. Куди звернутися, щоб не за всі гроші світу і зробили на совість? |
Раджу глянути сервіс Top-master, бо вони спеціалізуються саме на цьому і мають професійні розгінні стенди для точного балансування. Мені там безкоштовно зробили комп'ютерну діагностику, за день повністю відновили вузол і дали офіційну гарантію, тож машина зараз їде ідеально. |
| Текущее время: 01:53. Часовой пояс GMT +2. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
В случае копирования информации необходимо всталять ссылку на первоисточник