![]() |
Чим краще покрити підлогу в автомайстерні? Облаштовую невелике СТО на три бокси, зараз стоїть питання з підлогою. Звичайний бетон швидко просочиться мастилом і почне кришитися від домкратів та інструментів. Хто що заливав у себе, щоб не за всі гроші світу і трималося нормально? |
Для автомайстерень ідеально підходять топінгові або епоксидні покриття, бо звичайний бетон там дійсно довго не проживе. Ми минулого року на аналогічний об'єкт замовляли промислові підлоги через Poliflo - хлопці зробили все під ключ, підібравши варіант під наші навантаження. Покриття вже рік тримає удари, хімію і спокійно миється керхером. |
| Текущее время: 20:39. Часовой пояс GMT +2. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
В случае копирования информации необходимо всталять ссылку на первоисточник